top of page
  • Herwey

Gezocht: gemotiveerde, meewerkende chauffeur C en/of CEHerwey is op zoek naar een gemotiveerde chauffeur! Herwey BV in Lanaken is op zoek naar een gemotiveerde, meewerkende chauffeur C en/of CE. Jouw drive: bouwmaterialen en containers vervoeren, materialen tot bij ons team brengen en zelf ook de handen uit de mouwen steken voor wegeniswerken in en rond Limburg. Ook containertransporten en leveringen in en rond Lanaken breng jij enthousiast tot een goed einde. Kan je grondverzetmachines ook nog eens moeiteloos de baas: dan heb je nog een streepje voor!

Zeg jij op alles hieronder volmondig ‘JA’? ✔️ Heb je een rijbewijs C en/of CE?

✔️ Werk je graag mee op de werven?

✔️ Ben je op zoek naar een leuk team met een familiale sfeer?

✔️ Ga je volop voor een uitdaging?

Dan pas jij misschien wel perfect in ons team!

Bekijk hier onze volledige vacature: https://www.herwey.be/jobs Solliciteren kan via info@herwey.be

Herwey in actie: nu ook op LinkedIn Herwey heeft sinds kort ook de weg gevonden naar LinkedIn.

Volg onze pagina https://www.linkedin.com/company/herwey/ om ons aan het werk te zien en onze activiteiten vanaf de zijlijn mee te volgen.

ความคิดเห็น


SCHRIJF EEN REACTIE

Bedankt voor uw bericht!

bottom of page